فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوبچه کار کنیم برنج شپشک نزند؟

۸/شهریور/۱۳۹۶
منابع ومقالات -
بدون دیدگاه

 چه کار کنیم برنج شپشک نزند؟ : چه کار کنیم برنج شپشک نزند؟برای نگهداری برنج بهترین حالت این است که از ظرف پلاستیکی درب دار موجود در بازار ، بسته به نیاز سالانه تان استفاده نمایید  و بعد از خرید برنج آن را از کیسه خارج نموده ودر این ظروف درب دار خالی نمایید و درب ان را محکم ببندید.


از قرص ها و مواد شیمیایی استفاده نکنید

بهترین روش این است که از حبه های سیر خشک خوراکی استفاده نمایید . بدین صورت که در کف ظرف پلاستیکی  که قرار است برنج را در داخل آن بریزید چند حبه سیر خشک بگذارید و سپس یک سوم ظرف را پر از برنج نمایید و دوباره روی آن چند حبه دیگر سیر بچینید و این بار دو سوم طرف را با برنج پر کنید.
دوباره مثل قبل چند حبه سیر بگذارید و بعد از پر نمودن ظرف در لایه روی بالای برنج نیز چند حبه سیر گذاشته و درب ظرف را ببندید.

شالی کوبی امین : کارخانه شالیکوبی امین با برند  iranricemill آماده ارائه خدمات فروش انواع : برنج طارم / برنج شیرودی / برنج شمالی / برنج چینو / برنج ایرانی / برنج ندا / برنج طارم سنگی  با بهترین کیفیت می باشد.

 

 

 

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :