فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

برنج شیرودی

برنج شیرودی : این رقم از برنج دارای کیفیت پخت مطلوب در مقایسه با سایر ارقام پرمحصول است.این برنج بازار فروش نسبتا خوبی دارد.

برنج شيرودي از نوع اقلام پرمحصول برنج است و به این علت قیمت ارزان تری نسبت به دیگر برنج ها دارد. برنج شیرودی از نظر ظاهري بسيار به هاشمي شباهت داشته و از نظر كيفيت طعم و پخت در حد مطلوب وخوب بوده اما بعد از طارم ،هاشمي ،فجر وعلي كاظمي قرار دارد.

برنج شیرودی

از نظر کیفیت طعم و پخت در حد مطلوب و خوب بوده،همچنین استفاده از آن در رستوران ها ،شرکت های صنعتی بزرگ و مجالس و همچنین سایر موارد دیگر به دلیل به صرفه بودن پیشنهاد می گردد.

این برنج ها در مواردی همچون ارتفاع مناسب (قد برنج) ،زودرسی، مقاومت به ریزش، تعداد بیشتر دانه در یک خوشه و تعداد بیشتر خوشه ها در یک ریشه نیز مقایسه گردیدند.

در آزمایشات انجام شده، نتیجه آزمایش این بود که برنج شیرودی نسبت به دیگر بذرهای آزمایشی، از میزان بهره وری بیشتری برخوردار بوده و نسبت به آفات و کیفیت آب و خاک مقاومت بیشتری از خود نشان داده است.همچنین این برنج نسبت به ﺑﻴﻤﺎري ﺑﻼﺳﺖ ﻣﻘﺎوم، ﺑﻪ ﺑﻴﻤﺎري ﺷﻴﺖ ﺑﻼﺳﺖ ﻧﻴﻤﻪ ﺣﺴﺎس و ﺑﻪ آﻓﺖ ﻛﺮم ﺳﺎﻗﻪ ﺧﻮار نیمه مقاوم است.

کیفیت پخت این برنج نیز بعد از برداشت و طبخ، در حد نسبتا مطلوبی است.

لازم بذكر است هر چه قدر زمان ماندگاري اين محصول (برنج شیرودی) بيشتر باشد كيفيت ان نيز بهتر مي گردد.

خرید برنج شیرودی

خریدبرنج های نامرغوب به علت کم هزینه بودن باعث افزایش خرید برنج های خارجی در برخی از خانواده ها شده است ،امروزه افرادزیادی دریافته اند که حتی لاشه برنج های شمالی و یا برنج ایرانی از جمله برنج شیرودی و لاشه برنج  شیرودی مقرون به صرفه تر می باشد.

زیرا با اطمینان ازنوع کشت برنج ،اقدام به خرید می نمایند،و این اطمینان را دارند که این برنج اگر توسط کارخانه و بدون واسطه خریداری شودامکان مخلوط شدن با دیگر برنج ها را ندارد وبرنج خالص را با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت به دست می اورند.

 

شالی کوبی امین : کارخانه شالیکوبی امین با برند  iranricemill آماده ارائه ،خدمات فروش انواع : برنج طارم / برنج شیرودی / برنج شمالی / برنج چینو / برنج ایرانی / برنج ندا / برنج طارم سنگی  با بهترین کیفیت می باشد.