فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

برنج چینو

برنج چینو  : روستای چینو در شمال شرقی ایران در استان گلستان قرار دارد. این روستا در 50 کیلومتری شرق گرگان و در 16 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان علی آباد واقع شده است ،از شمال شرقی به مرکز علی آباد ، از جنوب به روستای افراتخته ، از مشرق به روستای خاک پیرزن واز مغرب به روستای بالا چلی محدود است ، آب و هوای معتدل کوهستانی با مناظر سرسبز بوده جزو روستاهای  ییلاقی به شمار می آید و هر ساله در فصل بهار و تابستان پذیرای میهمانان زیادی می باشد .

برنج چینو

عمده ترین محصول کشاورزی چینو، برنج چینو می باشد . به لحاظ واقع شدن زمینهای کشاورزی این روستا در دهانه زرین گل و برخورداری از منطقه نیمه مرطوب کوهستانی و نیز برخورداری از آبهای جاری شده از کوههای سمنان (که بسیار مغذی است) و همچنین وزش بادهای مناسب در طول شبانه روز از کوههای ابر و ملک سلیمان ، مخصوصاً در هنگام گرده افشانی برنج و نیزکم آفت بودن این منطقه ، موقعیت مناسبی را برای کشت برنج در این زمین ها فراهم آورده است و برنج تولید شده آن زبان زد خاص و عام در منطقه علی آباد است و از انواع برنج آن می توان برنج شیرودی، برنج ندا ،برنج فجر، برنج دم سیاه ، برنج طارم و دیگر انواع برنح نام برد.

 

شالیکوبی برنج امین ارائه دهنده برنج خاصی با نام  برنج چینو که از نظر کیفیت بسیار مرغوب است می باشد و آماده ارائه خدمات فروش برنج ایرانی بابهترین کیفیت از جمله انواع : برنج طارم / برنج شیرودی / برنج شمالی / برنج چینو / برنج ایرانی / برنج ندا / برنج طارم سنگی و...است.

شماره تماس : 01734279256 

همراه :   09121303609