فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

برنج طارم

برنج طارم : برنج طارم از نوع برنج مرغوب و کم محصول است.انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به موارد ذکرشده اشاره نمود.

انواع برنج طارم :

  • طارم محلی
  • طارم دیلمانی
  • طارم اهلمی
  • طارم پاکوتاه
  • سنگ طارم

برنج طارم

برنج طارم همانند انواع صدری از بهترین و مرغوب ترین ارقام کیفی برنج است که مبداً آن در مازندران و نسبت به نوع صدری کمی کوتاه و چاق تر و بطورکلی شکل دانه بلند، قلمی است رنگ آن سفید متمایل به کرم و دارای کیفیت پخت عالی و طعم و عطر خوب می باشد که از رقم توده محلی شهرستان بابل استان مازندران انتخاب گردیده و ازمزایای برنج طارم این است که پس از پخت خوش خوراک و نرم باقی می ماند.

برنج طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی ،برنج طارم عطری ازبهترین انواع طارم می باشد.طارم هاشمی در مقایسه با طارم عطری،درشت تروپخت بیشتری دارد، بیشترری (افزایش حجم بعد از پخت)می کند.

برنج طارم سنگی محلی

دلیل پر طرفدار بودن برنج طارم سنگی یا به زبان محلی (سنگ طارم) نه فقط عطر و طعم خاص ان است، بلکه معطر بودن نیز در محبوبیت آن تاثیر دارد.بسیاری از خریداران برنج در هنگام خرید فقط به اینکه برنج طارم تهیه شود فکر می کنند که این به تنهایی کافی نیست.باید برای لذت بردن از یک غذای سالم ایرانی،از یکی از بهترین برنج های شمال که در بازار موجود است، بهره برد.

شالی کوبی امین :کارخانه شالیکوبی امین با برند iranricemill آماده ارائه خدمات فروش برنج ایرانی با بهترین کیفیت می باشد انواع : برنج طارم / برنج شیرودی / برنج شمالی / برنج چینو / برنج ایرانی ، برنج طارم سنگی و...