فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

برنج فجر

برنج فجر : فجر برنجي است نرم با شكل ظاهري خنجري كه از طرف انتها  به سمت سر برنج با انحناي نازك شده كه شبيه سر خنجر مي شوداست  و از ناحيه پشت نيز داراي فرو رفتگي مي باشد اين برنج نسبتا ريز قلم بوده  و به رنگ شيشه اي مات و استخواني مي باشد و رنگ شلتوك ان زرد و روشن است .

برنج فجر

از خصوصیات مشخص برنج فجر کشت شده در شمال کشور میتوان به ظاهر مناسب آن اشاره نمود این برنج با اینکه چزء برنج های پرمحصول است اما بعد از ماندن و گذشتن از زمان برداشت ، مقداری عطر و طعم نیز می گیرد که این ویژگی باعث میشود که این برنج از مشتریان بیشتری نسبت به دیگر برنج های پرمحصول برخوردار شود. از دیگر ویژگی های این برنج میزان برداشت مناسب آن می توان اشاره نمود که این امر باعث میشود قیمت این برنج ها نسبت به دیگر ارقام برنج پایین تر باشد و به همین دلیل مشتریان بیشتری نیز دارد. شما می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد برنج فجرو همچنین برنج های دیگر با کارشناسان کارخانه شالیکوبی امین تماس حاصل نمایید.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

شماره تماس : 01734279256 

همراه :   09121303609

شالی کوبی امین در سال 1356 هجری شمسی در شهرستان علی آباد کتول استان گلستان دایر شد این شالیکوبی تا سال 1387 بطور سنتی و غیر مکانیزه اقدام به تبدیل شلتوک به برنج میکرد . از این سال به بعد  همچون دیگر صنایع در جهت توسعه و کارایی بهتر مدرن سازی شد.

خریدار برنج ایرانی / نگه داری برنج ایرانی / قیمت برنج هاشمی/ برنج طارم / برنج شیرودی / برنج شمالی / برنج چینو / برنج ایرانی .