فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوببرنج طارم سنگی محلی

۲۹/آبان/۱۳۹۶
منابع ومقالات -
بدون دیدگاه

برنج طارم سنگی محلی : یکی از پرکاربردترین برنج ها در ایران میباشد. این برنج به صورت محلی در استان های شمالی کشت می شود، کشت این برنج مرسوممی باشد  به این علت که مدت زمان رسیدن آن از برنج های دیگر کمتر است.

برنج طارم سنگی محلی

برای همین میتوان این برنج را در سال دوبار نیز کشت نمود. در برخی از مناطق که شرایط کشت وجود داشته باشد دو بار نیز کشت می شود.

ویژگی های برنج طارم سنگی محلی

بطور کلی شکل دانه قلمی و رنگ آن سفید متمایل به کرم و دارای کیفیت پخت عالی و طعم و عطر خوب می باشد.

عرضه برنج ایرانی خالص از وریته های طارم و فجر و ندا و شیرودی با برند برنج چینو است. که در بسته بندی های  10-5و 50 کیلویی بفروش میرسد.و امکان ارسال آن از طریق پست به تمام مناطق ایران میباشد .

از مهمترین اهداف شالیکوبی امین کوتاه شدن  فاصله مشتری تا تولید کننده است که در نتیجه به ما این امکان را میدهد که قیمت تمام شده محصول را کاهش دهیم و واسطه ها را حذف نماییم.

از دیگر مزایای این کار مراقبت از کیفیت با نظر سنجی مداوم از مصرف کننده و در صورت نقد یا اشکال اصلاح روند در محل تولید می باشد. ضمنا شناسنامه دار بودن محصول کمک می کند که تقلب و دیگر موارد خرابکارانه انجام نشود.

 

شالی کوبی امین : کارخانه شالیکوبی امین با برند  iranricemill آماده ارائه خدمات فروش انواع : برنج طارم / برنج شیرودی / برنج شمالی / برنج چینو / برنج ایرانی / برنج ندا / برنج طارم سنگی  با بهترین کیفیت می باشد.

 

برچسب ها: برنج شمال برنج طارم برن برنج شمالدیدگاه
دیدگاه شما :